SÁDROKARTONY MATĚJŮ
Domů |   S námi   |   Produkty a rady   |  Reference   |   Ceník  |   Odkazy   |   Kontakt
                                       DRŽÍME SLOVO...
Last Update: červenec, 2013
Designed by Mateju
  Naše reference
Copyright © 2011 by "Mateju"   •   All Rights reserved   •   E-Mail: sadrokartony@mateju.eu
V této sekci se nachází názory našich zákazníků na spolupráci s námi, jejich dojmy a pocity od zadání zakázky až po dokončení. V případě zájmu o kontakt na tyto zákazníky Vám jej můžeme poskytnou pouze v případě jejich souhlasu. Nejsou zde automaticky uvedeny z důvodu možného obtěžování neslušnými lidmi nebo společnostmi.
O firmě Sádrokartony Matějů jsme se dozvěděli na internetu. Oslovili jsme ji formou e-mailu, a požádali o vytvoření cenové nabídky. Během jednoho dne se mi ozval zástupce firmy a dohodl se na termínu návštěvy. Návštěva proběhla přímo na stavbě, kde si pan Matějů zaměřil a zapsal údaje potřebné k vytvoření cenové nabídky. Cenová nabídka byla hotova ještě tentýž den a poslána na náš e-mail. Poté se již stačilo rozhodnout a domluvit termín realizace. Montáž SDK konstrukcí proběhla podle plánu, i námi dodatečné změny byli bez jakýchkoliv problémů změněny a upraveny dle našich představ. Celkově jsme velice spokojeni a z tohoto důvodu můžeme všem tuto firmu DOPORUČIT.

PS: V případě, že by takto odváděli práci jiné firmy, a nemyslíme tím jen co se týká montáže SDK konstrukcí, bylo by to parádní.

Denisa a Pavel Křepelovi, Kvasiny 2008 - novostavba RD

Při rekonstrukci podkroví chalupy u Nové Paky jsem dospěl k názoru, že sádrokartonářské práce svěřím profesionálům a nebudu spoléhat na svépomocné řešení. Měl jsem samozřejmě obavy z výběru správného dodavatele, byl jsem ještě pod vlivem špatné zkušenosti při hledání stavební firmy z nedávného období.
Stavba probíhala na základě řádně uzavřené Smlouvy o dílo, která neznevýhodňovala ani jednu ze stran. Při samotné realizaci dodavatel pružně reagoval na vzniklé problémy a sám iniciativně navrhoval výhodnější a vzhlednější řešení, nebylo to jen o tupém naplňování přání nezkušeného investora. A výsledek se dostavil, celá naše rodina byla velmi spokojena s odvedenou prací založenou na kvalitních materiálech a poctivém přístupu. A navíc jsme v osobě pana Matějů získali šikovného koordinátora dalších činností, zejména elektrikářských prací.

Mnou navymýšlené vícenáklady a vícepráce byly řádně vyúčtovány a spokojenost byla na obou stranách. Šel bych do toho s panem Matějů znovu.

Antonín Křížek od Nové Paky
Podkrovi NP
Podkrovi NP2
Při stavbě rodinného domku, realizované převážně svépomocí, jsme se rozhodli pro sádrokartonové stropní podhledy a na některých místech i pro tzv. suchou omítku. Váhali jsme, zda se i do této činnosti pustíme sami, nebo zda raději oslovíme specializovanou firmu. Po právě prodělané otřesné zkušenosti s firmou Pamix, která realizovala montáž oken a dveří, jsme nakonec z časových důvodů přece jen vsadili s určitými obavami na odborníky.
Obeslali jsme s poptávkou cca 10 firem z okolí a s maximální pečlivostí vybírali z jejich nabídek. Cenou, způsobem jednání, kvalitou a komplexností zpracování nabídky se jednotlivé firmy značně lišily. Od počátku se naším favoritem stala firma SDK Matějů z Náchoda. Pan Matějů nás osobně navštívil přímo na stavbě, střízlivě posoudil naše požadavky a bez zbytečného podbízení velice rychle bezplatně vypracoval přesnou a přehlednou cenovou kalkulaci. Profesionální a přitom příjemné jednání, rozumná cena, časová pružnost a ochota vyjít nám vstříc - to vše rozhodlo, že jsme si plácli a podepsali společně vyladěnou smlouvu o dílo. Samotná realizace potom probíhala naprosto hladce a podle našich představ.
Přesně v termínu bylo hotové dílo předáno k naší naprosté spokojenosti, samozřejmě se všemi obvyklými certifikáty. Když jsme asi o půl roku později chtěli namontovat stropní podhledy i ve druhém podlaží, byla volba jasná. Ani tentokrát jsme nebyli zklamáni, dílo bylo provedeno opět perfektně. A tak můžeme firmu SDK Matějů rozhodně doporučit i ostatním.

Manželé Stejskalovi, Česká Skalice, novostavba RD

Realizovali jsme novostavbu RD, potřebovali jsme zhotovit sádrokartonové stropy a provést zateplení těchto stropů s vloženou parozábranou. S firmou pana Matějů jsme s byli spokojeni a klidně bychom si ji objednali znovu. Vyšel nám vstříc a vlastně splnil veškeré naše požadavky.

Manželé Markovi - Slavoňov u Nového Města nad Metují - novostavba RD
(klikněte na obrázek pro vstup do fotogalerie)
Reference od roku 2001
sádrokarton a izolace
Rok 2010
pí. Ing. Michaela Hejlová - RD Kobylnice okr. Mladá Boleslav - sádrokartonové podhledy...
p. Jiří Černý - RD Jílovice - sádrokartonové podhledy, tepelné...
EZOP - Ekonomické poradenství - Náchod - minerální podhledy
Vstup do fotogalerie prací