SÁDROKARTONY MATĚJŮ
Domů |   S námi  |   Produkty a rady   |   Reference   |   Ceník  |   Odkazy   |   Kontakt
                                       DRŽÍME SLOVO...
Last Update: červenec, 2013
AKTUÁLNÍ INFORMACE V NAŠEM OBORU
Nová Zelená úsporám u nás
Naše firma je zařazena do seznamu SOD v programu Nová Zelená úsporám v oblasti TEPELNĚ IZOLAČNÍ MATERIÁLYCertifikace Knauf - záruka dobře odvedené práce
Jsme držiteli CERTIFIKACE KNAUF, to znamená, že jsme firma, která je oprávněna montovat protipožární sádrokartonové konstrukce.

Designed by Mateju
Spolupráce s námi
Copyright © 2011 by "Mateju"   •   All Rights reserved   •   E-Mail: sadrokartony@mateju.eu
Jak probíhá spolupráce s námi?

- Nejdříve nám sdělíte své požadavky ohledně vašich představ telefonicky nebo písemně (stavím dřevostavbu, potřebuji sádrokartonové příčky, stropy, předsazené stěny, chci provést půdní vestavbu, postavit v domě sádrokartonovou příčku, snížit pomocí SDK systémů strop apod.)
- Následně spolu probereme otázky věci podrobněji. Požádáme Vás o technickou dokumentaci je-li k dispozici. Máte -li vše v hlavě, vytvoříme společně soupis prací dle vašich požadavků a našich realizačních a technických možností.

- Vypracujeme Vám cenovou kalkulaci sjednaných prací, která bude vyjádřena v jednotkových cenách s celkovou konečnou cenou. Tato cena je pro obě strany závazná. Pokud se v průběhu realizace změní rozsah prací, tato cena bude odpovídat i této změně po oboustranné předchozí dohodě.
- Bude-li Vám nabídka vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku a následně smlouvu na sjednané konkrétní dílo, jejíž součástí je cenová kalkulace s uvedenou cenou, termíny zahájení a dokončení a samozřejmě platební podmínky.
Smlouva
- Po dokončení díla sepíšeme zápis o předání díla a provedeme konečné vyúčtování. Předáme Vám dokumentaci potřebnou pro kolaudační řízení, která souvisí s prováděnými pracemi ( Osvědčení pro montáž SDK, prohlášení o shodě na použité materiály apod.). Nyní již můžete užívat Vaše nové dílo podle vašich přání.
Osvědčení a certifikace
projekt
Certifikace Knauf
Osvědčení Knauf Insulations
Fotogalerie prací