Naše služby

Řekněte slovo, uděláme pro to maximum!!

Krok za krokem k úspěchu

Více než 25 let pro vás tvoříme a stavíme

„Nejušlechtilejší umění je takové, které udělá radost ostatním.“  

Phineas Taylor Barnum

stažený soubor
Nová zelená úsporám u nás

OBLAST NAŠÍ ČINNOSTI SUCHÉ VÝSTAVBY

Sádrokartonové podhledy

Konstrukce podhledů zavěšená na systémových závěsech na kovovou konstrukcí s jednoduchým nebo dvojitým opláštěním SDK deskami s různými požadavky na akustiku, požární odolnost atd.

Akustické podhledy Cleaneo

Knauf Cleaneo akustické podhledy jsou rovné nebo tvarované podhledy opláštěné děrovanými deskami Knauf Cleaneo. Jedná se akusticky účinné sádrové desky s ortogonálním děrováním o různých velikostech, uspořádané nelineárně. Tato nová designová varianta umožňuje posun prostorové akustiky na zcela novou současnou úroveň.

Minerální podhledy

Podhledové desky v systémových konstrukcích. Funkce spojené s designem nastavují po celá desetiletí inovační trendy v oblasti modulárních stropních řešení. V prostorách jako jsou supermarkety a jídelny musí zapůsobit celkovým atraktivním vzhledem. Stropní obklady Knauf AMF s "klasickým designem" jsou pro tento účel ideálním řešením.

Minerální akustické podhledy

Podhled, který velmi přispívá k akustice místnosti. Akustické podhledy AMF v sobě spojují vysokou podélnou vzduchovou neprůzvučnost s vysokými hodnotami zvukové pohltivosti a současně nabízejí i často žádaný elegantní hladký vzhled.

Podhledové ostrůvky, Baffly AMF

Řešení AMF, založená na materiálech AMF THERMATEX®, HERADESIGN® stejně jako AMF TOPIQ®, koncipovaných jako podhledové ostrůvky, mohou být instalována rychle a jednoduše, a tím efektivně zamezit nežádoucím akustickým jevům v místnosti, přitom se mohou stát i efektním designovým prvkem.

Sádrokartony v podkroví

K výstavbě půdních vestaveb jsou sádrokartonové konstrukce ideálním řešením. Představují optimální způsob, jak rychle a ekonomicky získat či rozšířit potřebné prostory pro bydlení. Půdní vestavby zahrnují horizontální, šikmé i vertikální obvodové konstrukce obytného podkroví.

Příčky, předsazené a šachtové stěny​

Sádrokartonové příčky jsou vhodné pro rozdělení prostor v bytech a prostor, kde nejsou kladeny vyšší nároky na vzduchovou neprůzvučnost. Záměnou standardních desek WHITE za desky RED Piano, DIAMANT je možné dosáhnout lepších hodnot vzduchové neprůzvučnosti, či zavěsit břemena. Splňují také požadavky na požární odolnost.

Atypické designové prvky

Tvoříme je individuálně přesně podle vašich požadavků ve sníženém podhledu pro doplnění zapuštěných nebo bodových svítidel, případně prvek s nepřímým LED osvětlením po obvodu. Také se může jednat o niki v koupelnách, kuchyních či vašem obývacím pokoji.

Suché podlahy KNAUF F 146

Suchá sádrokartonová podlaha vhodná pro rekonstrukce i novostavby rodinných a bytových domů. Je vhodná pro všechny prostory včetně bytových koupelen, kuchyní a chodeb i pro systémy podlahového vytápění. Využívá se pro snížení hluku stropní konstrukce, pro zateplení podlah a stropů Podlaha se skládá ze dvou desek lepených k sobě přímo na stavbě.

Pouzdra pro posuvné dveře, půdní schody

Moderní a účelný systém pro zasouvání dveří do příčky, který je žádán díky své praktičnosti a úspoře místa. Jednokřídlá nebo dvoukřídlá. Stavební pouzdra zajistí snadný a bezproblémový pojezd všech druhů dveří. Schody do stropu? Na půdu pohodlně, rychle a bezpečně? Základem stahovacích půdních schodů je pevná a stabilní konstrukce pro pohodlný a bezpečný výstup.

Tepelné izolace KNAUF

Izolace ze skelné vlny v nejlepší kvalitě. Používají se na zateplení rovných i šikmých střech, do příček i podlah. VÝHODY - vysoká pružnost bez nutnosti dodatečného upevnění, značení pro přesné řezání, vyrobeno s ECOSE Technology bez formaldehydu, fenolů a akrylátů. Podívejte se na příběh...

Lehké OSB podlahy

Jako řešení při rekonstrukci staré podlahy, např. byla-li na dřevěné trámové stropní konstrukci se záklopem a se škvárovým násypem. Jedná se o pokládku OSB desek s lepením, sponkováním s vloženou tepelnou izolací. Lze tak zrekonstruovat podlahu v místnosti ve starším rodinném domě nebo v podkroví.

S námi k úspěšné realizaci

Chtějte být spokojeni

Jsme šťastni, když je zákazník spokojen. Rád nám svou spokojenost projeví v recenzi, nebo nám zanechá několik řádků v emailové komunikaci. To nás naplňuje a posunuje dál.

S námi můžete počítat

Výsledky prověřené praxí

Máme zkušenosti více než 25 let s působením v oboru suché výstavby, rekonstrukce podkroví. Máme za sebou stovky realizací.

Zákazník se k nám vrací

Nejlepší recenze ?

Naši klienti se na nás opakovaně obrací. Někteří staví již pro své děti nebo jim pomáhají s rekonstrukcí domu. Věří nám a my si toho velmi vážíme.

ZAJÍMÁ VÁS

Zeptejte se nás

Veškeré recenze, které jsou k nalezení na internetu na Google nebo Seznamu jsou skutečné. Zadávají je sami zákazníci, jejich věrohodnost je potvrzena tím, že je zadávají s vlastním ověřeným emailem.

Pokud se některý zákazník necítí být schopen recenzi vložit na nějaký portál, zasílá nám ji emailem a my ji následně uveřejníme na našich stránkách.

Naše ceny jsou srovnatelné s firmami, které se pohybují ve stejném oboru jako my.

Chceme existovat, proto si nemůžeme dovolit být výrazně odlišní. Pokud narazíte na výrazně nižší ceny v kalkulaci rozpočtu, je na místě ostražitost.

Ověřte si a porovnejte kalkulované položky. Nezřídka bývá záměrem „jakoby“ opomenutí některých položek aby následně byly dopočteny a v případě nesouhlasu s navýšením ceny firma práce nedokončí a odjíždí.

Druhou variantou je skutečné opomenutí, což v praxi znamená navýšení ceny, někdy ještě nad původní kalkulací.

Zákazník má nedokončenou stavbu, zaplacené zálohy a těžko shání někoho na dokončení. Nikdo si totiž nechce pálit prsty za někoho nezodpovědného.

Toto není naše cesta. Máme rádi jasno na obou stranách .

 

Nejlepší je, když si zavoláme. Sdělíte nám vaše představy, poskytnete dokumentaci, pokud je k dispozici. Můžeme se sejít na místě, kde by se realizace prováděla, kde vše zaměříme a vytvoříme konkrétní cenovou kalkulaci. Ta je závazná a pevná, pokud na vaší straně nedojde ke změně zadání.

Pokud nedojde k navýšení prací na vaší straně, nedojde k navýšení nákladů na naší straně. Pokud se rozsah prací změní (na základě požadavku zákazníka), změní se i konečné vyúčtování. Vše probíhá v oboustranném jednání, aby nedocházelo k „nepříjemným“ situacím…

Firma v rozpočtu:

– rozepíše položky a označí kalkulované materiály
– uvede jednotlivé plochy stropů, příček atd., způsob provedení roštu (v případě SDK stropu jednoduchá nebo dvojitá konstrukce), příček (počet opláštění a jejích sílu)
– použitý systém (Knauf, Rigips…)
– sádrokarton – druh opláštění dle projektové dokumentace a protipožárních požadavků (GKB, GKB-I, GKF-I , a tloušťky desek)
– použitou tepelnou (zvukovou) izolaci ( značku, tloušťku, počet vrstev). Není vata jako vata, jsou zde velké cenové rozdíly v závislosti na typu vaty (tech. označení i její vlastnosti). I když jejich tloušťka může být stejná, cena zásadně jiná.
– použitou parozábranu a další případné informace.

Kalkulace obsahuje i příslušné  DPH !!!

Odsouhlasíme si položky rozpočtu, domluvíme termín zahájení a dokončení, naplánujeme další související činnosti např. vodoinstalace, topení, elektro. Podle dohody zahájíme práce.

Nikdy nepožadujeme celou částku dopředu. Jakmile zahájíme práce a navezeme materiál, požadujeme adekvátní hodnotu. Podle postupu realizace ústně řešíme další zálohy vždy tak, aby ani jedna strana nebyla v nevýhodě.

Zálohu dopředu vyžadujeme pouze v případě dodávky nestandardních materiálů např. akustických nebo minerálních podhledů, které je nutno závazně objednat.

Vždy záleží na rozsahu prací, ale na naší straně je zásadní zájem – DODRŽET SLOVO. 

Nejlépe je domluvit vše s předstihem, domluvit orientační termín a tím získat jistotu, že se to bude dělat v termínu, který požadujete.

Sádrokartonové desky jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech. Sádrokartonové desky můžete použít jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích a při opravách bytových, občanských i průmyslových staveb. Využít pro sádrokartonové desky je mimo jiné i na montáž příček a pro obklady stěn.

Práce pomocí sádrokartonových systémů urychlují a zjednodušují stavby i rekonstrukce. Sádrokartonové desky jsou lehké a pevné, manipulace s nimi není nesnadná. Sádrokarton svou strukturou a složením pomáhá regulovat klima v prostorách.

Pokud je člověk zručný, jistě si v určitých situacích poradí. Je to stejné jako v jiných životních úkolech. Pokud chcete dosáhnout nejlepších výsledků, řešením je obrátit se na firmu, která se požadovanou činností dlouhodobě zabývá a má za sebou úspěšné realizace, dobré recenze a spokojené zákazníky.

Pomocí sádrokartonových systémů lze zhotovit:

  • podhledy (sádrokartonové stropy)
  • příčky, předsazené stěny
  • zrekonstruovat podkroví na bydlení
  • v interiéru různé designové prvky jako např. rampy s LED osvětlením, poličky, niky

a spoustu dalších řešení…

Horní vrstvu tvoří speciální papírový karton. Sádrokarton je sádrové jádro obalené z obou stran kartonovým papírem.

V nabídce najdete základní bílé, protipožární červené, impregnované zelené a akustické modré, pro všechny druhy použití.

NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ NA OTÁZKU?

Napište nám

sadrokartony@mateju.eu

Snažíme se, aby naši klienti byli spokojení

Pojďme tedy být spokojeni společně.